top of page

Projekty

ČD Telematika

Montáž technologie WIFI do ŽKV 471 – City Elefant – naše společnost prováděla montáž, zapojení a nastavení technologie WIFI pro cestující v těchto legendárních kolejových vozidlech. Jednalo se o montáž komponent jako jsou WIFI/LTE routery, přístupové body (AP), LTE/3G a GPS antény, WIFI vysílací antény, LED indikátory, kabelové svazky a mezivlakové propoje.  Zapojení datových a napájecích kabelů do stávajícího rozvodu a montáž resetovacích tlačítek, spínacích a časových relé a jističů. Proměření datového vedení certifikovaným měřícím zařízením a v neposlední řadě provedení nastavení, testování a konfiguraci celého systému. V rámci přípravy montážních prací jsme spolupracovali na úpravách projektové dokumentace. Rozsah montážních prací se týkal 58 souprav vozidel 471 – City Elefant

 

ČD Telematika

Příprava a montáž prototypu WIFI do vozidla ŽKV 795  - naše společnost prováděla montáž, zapojení a nastavení technologie WIFI pro cestující, toto připojení k internetu je využito i pro komunikaci interní telematiky ČD. Jednalo se o montáž komponent jako je WIFI/LTE router,  LTE/3G a GPS antén na střechu vozidla, WIFI vysílacích antén, LED indikátoru, kabelových a datových svazků. Samozřejmostí je  proměření datového vedení certifikovaným měřícím zařízením a v neposlední řadě provedení nastavení, testování a konfiguraci celého systému.

 

 

Ferrivia (http://www.ferrivia.cz/ )

Spolupracujeme na přípravě  a řízení projektů v IT a ETCS. Dále provádíme výměnu switchů ZTE za novou technologii od společnosti Cisco, jedná se o výměnu komponent, zapojené, oživení  a základní nastavení parametrů pro komunikaci.

 

Clarystone_   (https://www.clarystone.com/ )

Pro tuto společnost provádíme kontrolu zařízení CISCO a FlowMon, sestavení do funkčních celků, diagnostiku, testování, nastavení a zahoření těchto zařízení.

ČD telematika
Příprava a montáž WIFI do vozidla ŽKV 814 a 814.2  - naše společnost prováděla montáž, zapojení a nastavení technologie WIFI pro cestující. Jednalo se o montáž komponent jako je WIFI/LTE router,  LTE/3G a GPS antén na střechu vozidla, WIFI vysílacích antén, LED indikátoru, kabelových a datových svazků a potřebných mezivozidlových propojů.
 


ČD telematika
Příprava projektu a montáž opakovače s vyzařovacím kabelem na vozidel RailJet. instalace se skládá ze dvou opakovačů, střešních antén a vyzařovacích kabelů včetně mezivlakových propojů.
 


Brema
Pro společnost BREMA zajišťujeme zemní práce v podobě bagrování a přesunu hmot, manipulaci a materiálem  a likvidaci odpadu na stavbách „ garáže Vltavská“ a „ rekonstrukce stanice metra Jiřího z Poděbrad“.

bottom of page